Podlasie gromi na wyjeździe!

Bialscy piłkarze rozgromili na boisku w Daleszycach tamtejszy Spartakus, aż 4:1. Strzelanie bramek dla Podlasia rozpoczął Serhij Krykun, który w 21 minucie gry wykorzystał błędy gospodarzy w obronie i był bezlitosny w sytuacji sam na sam dla bramkarza Spartakusa.
Dziesięć minut później po dokładnym dośrodkowaniu Damiana Szymańskiego gola strzelił niepilnowany przez obrońców Rafał Kursa. Chwilę później po faulu Krykuna gospodarze z rzutu karnego doprowadzili do bramki kontaktowej. Jednak kilkukrotnie dobrymi interwencjami popisywał się Adam Wasiluk i do szatni piłkarze bialskiego zespołu schodzili w dobrych nastrojach.
Po zmianie stron swoje debiutanckie bramki zdobyli Kamil Kocoł oraz Piotr Bołtowicz, który wykorzystał zagranie Tomasza Andrzejuka.

Spartakus Daleszyce 1:4 Podlasie Biała Podlaska
Damian Gil 36 (k) – Serhij Krykun 21, Rafał Kursa 32, Kamil Kocoł 62, Piotr Bołtowicz 91

Spartakus: Tomasz Palka – Bartosz Papka, Bartosz Gębura, Damian Senderowski, Piotr Ostrowski (45 Tomasz Stefański), Norbert Jaworski (64 Seweryn Kaleta), Michał Jeziorski, Radosław Szmalec (64 Jakub Olearczyk), Kamil Blicharski, Damian Gil (70 Wiktor Wołowiec), Bartosz Sot.
Ławka rezerwowych: Marcin Kołomański, Stefański, Kaleta, Olearczyk, Wołowiec, Artur Kidoń, Marek Gołąbek.

Podlasie: Adam Wasiluk – Damian Szymański, Rafał Kursa, Mateusz Łakomy (77 Damian Borowik), Paweł Komar, Tomasz Nieścieruk, Tomasz Andrzejuk, Adrian Hołownia (46 Bartłomiej Goździołko), Kamil Kocoł (81 Piotr Bołtowicz), Serhij Krykun, Sebastian Czapski (63 Jakub Syryjczyk).
Ławka rezerwowych: Michał Krukowski, Bołtowicz, Borowik, Goździołko, Syryjczyk, Adam Wiraszka, Przemysław Skrodziuk.

żółte kartki: Stefański – Szymański, Nieścieruk, Andrzejuk.

sędziował: Artur Szelc (Krosno).