Klasyfikacja strzelców III ligi

Przedstawiamy klasyfikacje strzelców po 8 kolejkach w III lidze południowo – wschodniej.

Klasyfikacja strzelców, którzy mają na swoim koncie więcej niż dwa trafienia:

6 goli – Bartłomiej Buczek (Resovia), Marek Mizia (MKS Trzebinia/Siersza),
5 goli – Wojciech Białek (Avia Świdnik), Adam Nowak (Avia Świdnik),
4 gole – Dawid Bieniasz (Resovia), Sebastian Brocki (Stal Rzeszów), Dawid Dynarek (Soła Oświęcim), Taras Jaworśkyj (Podhale Nowy Targ), Przemysław Knapik (Soła Oświęcim), Łukasz Popiela (Unia Tarnów), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów), Michał Smolarczyk (Wierna Małogoszcz),
3 gole – Artur Biały (Unia Tarnów), Paweł Giel (Stal Rzeszów), Piotr Laskowski (Cosmos Nowotaniec), Mateusz Majewski (Orlęta Radzyń Podlaski), Piotr Prędota (Stal Rzeszów), Michał Stachurski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Sławomir Szeliga (Stal Rzeszów),

Wszyscy strzelcy według drużyn:

Avia Świdnik: 5 – Wojciech Białek, Adam Nowak, 2 – Krystian Mroczek, 1 – Karol Kalita, Mateusz Wołos
Cosmos Nowotaniec: 3 – Piotr Laskowski, 2 – Marcin Misiak, Ireneusz Zarzyka, 1 – Paweł Sobota
Garbarnia Kraków: 2 – Michał Kitliński, Tomasz Ogar, Łukasz Pietras, Marcin Siedlarz, 1 – Mateusz Ciesielski, Szymon Kiebzak, Dariusz Łukasik, Kamil Moskal
JKS 1909 Jarosław: 2 – Kamil Aab, Bartłomiej Gliniak, Paweł Hass, Jakub Kaganek, Bartłomiej Raba, 1– Bartosz Daszyk, Patryk Pękala
Karpaty Krosno: 1 – Dawid Cempa, Mariusz Gabrych, Damian Łanucha, Przemysław Szkatuła
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 3 – Michał Stachurski, 2 – Michał Grunt, Łukasz Jamróz, Jakub Kapsa, Klaudiusz Łatkowski, 1 – Kamil Bełczowski, Rafał Gil, Mateusz Podstolak
MKS Trzebinia/Siersza: 6 – Marek Mizia, 2 – Dariusz Gawęcki, Michał Kowalik, Mateusz Stanek, 1 – Maciej Domurat, Radosław Górka, Marcin Kalinowski, Mateusz Majcherczyk, Paweł Piskorz, Kamil Włodyka
Motor Lublin: 2 – Artur Gieraga, Kamil Oziemczuk, Piotr Piekarski, Kamil Stachyra, 1 – Paweł Kaczmarek, Yasuhiro Katō, Marcin Michota
Orlęta Radzyń Podlaski: 3 – Mateusz Majewski, 2 – Rafał Borysiuk, Michał Zuber, 1 – Bartłomiej Powałka, Karol Rycaj, Piotr Zmorzyński
Podhale Nowy Targ: 4 – Taras Jaworśkyj, 1 – Dawid Basta, Wojciech Dziadzio, Michał Nawrot, Jakub Ochman, Bartłomiej Pająk, Sebastian Świerzbiński, Mateusz Urbański
Podlasie Biała Podlaska: 2 – Paweł Zabielski, 1 – Piotr Bołtowicz, Arkadiusz Drapsa, Kamil Kocoł, Serhij Krykun, Rafał Kursa
Resovia: 6 – Bartłomiej Buczek, 4 – Dawid Bieniasz, 2 – Konrad Domoń, Przemysław Żmuda, 1 – Szymon Kaliniec, Adrian Mołdoch, Dawid Pałys-Rydzik
Soła Oświęcim: 4 – Dawid Dynarek, Przemysław Knapik, 2 – Paweł Cygnar, Wojciech Jamróz, Jakub Snadny, Dawid Wadas
Spartakus Daleszyce: 2 – Jakub Olearczyk, 1 – Damian Gil, Norbert Jaworski, Michał Jeziorski, Łukasz Kaczmarek, Mariusz Maciejski, Piotr Ostrowski
Stal Rzeszów: 4 – Sebastian Brocki, Wojciech Reiman, 3 – Paweł Giel, Piotr Prędota, Sławomir Szeliga,1 – Michał Lisańczuk, Maciej Maślany, Jakub Zięba
Unia Tarnów: 4 – Łukasz Popiela, 3 – Artur Biały, 2 – Krzysztof Wrzosek, 1 – Adrian Chłoń, Piotr Drozdowicz, Damian Lubera, Marcel Tyl, Sebastian Zawrzykraj
Wierna Małogoszcz: 4 – Michał Smolarczyk, 2 – Marcin Kołodziejczyk, 1 – Michał Bała
Wisła II Kraków: 2 – Krzysztof Drzazga, Adrian Ryś, 1 – Kevin Kuźba

/90minut.pl/

Leave a Reply