Powalczyć o punkty

Już w najbliższą sobotę do Białej Podlaskiej ponownie w tej rundzie zawita kolejna drużyna z Krakowa. Tym razem do grodu nad Krzną zawitają zawodnicy Garbarni Kraków.

Podopieczni  Mirosława Hajdy po 8 spotkaniach mają na swoim koncie 5 zwycięstw, jeden remis oraz dwie porażki co daje im 16 oczek. Garbarnia to jeden z zespołów, które aspirują do awansu do II ligi. Jednak jak zapowiada trener Podlasia Miłosz Storto bialczanie będą walczyć do ostatniej minuty o korzystny wynik:

-Na Garbarnie wychodzimy tak jak na poprzednie mecze zarówno z Motorem Lublin jak i z Orlętami Radzyń.Chcemy pokrzyżować plany przyjezdnym, wiadomo, że Garbarnia walczy o inne cele niż my.I z tym potencjałem, który mają myślę, że jest to zespół spokojnie na klasę wyżej. My mamy swój cel, chcemy się utrzymać i zdobywać punkty przede wszystkim u siebie i tanio skóry nie sprzedamy to mogę zapewnić.

Z kolei Kamil Kocoł zachęca wszystkich kibiców do wsparcia zespołu:

– Po pierwszym zwycięstwie na wyjeździe jesteśmy podbudowani , teraz pora na kolejne zwycięstwo tym razem u siebie. Łatwo nie będzie ponieważ gramy z liderem na pewno podejdziemy do tego meczu ostrożnie ale z chęcią wygrania. Na pewno damy z siebie maksimum naszych możliwości.Potrzebujemy wsparcia kibiców i głośnego dopingu przez cały mecz. Zapraszamy wszystkich na mecz.

Do treningów po kontuzjach wrócili  Przemysław Grajek, Łukasz Sawtyruk, Paweł Radziszewski, oraz Arkadiusz Drapsa. Po spotkaniu w Daleszycach z delikatnymi urazami borykają się Mateusz Łakomy oraz Piotr Bołtowicz i ich występy stoją pod znakiem zapytania.

Pierwszy gwizdek arbitra w sobotę 17 września o godzinie 16:00.

Leave a Reply