Na koniec wygrana!

Piłkarze Podlasia w świetnym stylu zakończyli rundę. Mimo straty bramki już w 12 minucie zdołali pokonać na wyjeździe 1:3 Karpaty Krosno. Bramki dla bialskiego zespołu zdobyli Damian Leśniak , Piotr Bołtowicz oraz Sergiej Krykun.

Pierwsze 30 minut bez wątpienia było pod dyktando gospodarzy. Karpaty nie dawało dla Podlasia praktycznie żadnej możliwości zagrożenia bramce strzeżonej przez Mariusza Stępnia. Gospodarze otworzyli wynik w 12 minucie gry, kiedy to Dawid Cempa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową nie dał szans dla Michała Krukowskiego. Piłkarze z Krosna zamierzali pójść za ciosem i tylko dzięki świetnym interwencjom bialskiego golkipera wynik pozostawał bez zmian, aż do 42 minuty. Wtedy bowiem po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Damiana Lesniaka, ten uderzył z około 18 metrów i nie dał szans bramkarzowi Karpat.

Po zmianie stron podopieczni Miłosza Storto ewidentnie dostali wiatru w żagle. Podlasie coraz częściej przebywało na połowie rywala i atakowało coraz groźniej. Efektem tego była bramka na 1:2 w 59 minucie. Znowu po rzucie rożnym Piotr Bołtowicz wyskoczył najwyżej w polu karnym i silny strzałem nie dał szans dla Stępnia.

Po stracie bramki gospodarze postawili wszystko na jedną kartkę, atakując niemal całym zespołem. Odsłonięcie rywala wykorzystali bialczanie w samej końcówce meczu. W 96 minucie po bardzo ładnej indywidualnej akcji znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i swoją okazję wykorzystał i ustalił wynik spotkania