Drugoligowiec nie dał szans

Występująca w drugiej lidze Stal Stalowa Wola po bramkach Kamila Jonkisza, Adriana Gębalskiego, Adriana Dziubińskiego oraz  Konrada Korczyńskiego pokonała Podlasie 4:0.

Graliśmy na bardzo dobrze przygotowanym boisku, o którym można się wypowiadać wyłącznie w samych superlatywach. Przegrana jak najbardziej niestety zasłużona, pozytywnie można się wypowiedzieć o pierwszych 25 minutach gry do momentu stracenia pierwszej bramki. Graliśmy wówczas bez kompleksów z przeciwnikiem grającym w wyższej lidze. Problem pojawił się po straceniu bramki. Brakowało kogoś, kto byłby to w stanie podnieść w trudnym momencie. Przewaga Stali wzrastała z każdą minutą ich operowanie piłką i poruszanie się po boisku nie pozbawiało wątpliwości kto występuje w wyższej lidze. My dopóki nie będziemy mieli możliwości trenowania na dużym boisku to będzie to wyglądało niestety słabo.

Stal Stalowa Wola 4:0 Podlasie Biała Podlaska
Kamil Jonkisz, Adrian Gębalski, Adrian Dziubiński, Konrad Korczyński

Stal: (I połowa) Bartosz Koncki – Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Kacper Śpiewak, Mateusz Wójcik, Kacper Siudak, Przemysław Stelmach, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Bętkowski, Kamil Jonkisz, Adrian Gębalski. (II połowa) Dorian Frątczak – Gracjan Komarnicki, Mateusz Kolbusz, Konrad Kołodziej, Nicholas Kozdra (75 Maciej Wieprzęć) – Konrad Korczyński, Piotr Szewczyk, Bruno Żołądź, Michał Mokrzycki, Adrian Dziubiński – Kacper Piechniak.

Podlasie: Jakub Wiśniewski – Damian Szymański (46 Kacper Dmitruk), Mateusz Łakomy, Michał Pyrka (46 Damian Borowik), Przemysław Skrodziuk (65 Damian Szymański), Adam Wiraszka (46 zawodnik testowany II), Bartłomiej Goździołko (60 Michał Pyrka), Tomasz Andrzejuk (70 zawodnik testowany I), Adrian Hołownia (60 Jakub Syryjczyk, 80 Sebastian Czapski), Jakub Syryjczyk (46 zawodnik testowany I, 60 Jakub Skrodziuk), Łukasz Sawtyruk (46 zawodnik testowany III).

Następnym rywalem Podlasia będzie trzecioligowy  Ursus Warszawa. Początek spotkania w Warszawie, na bocznym boisku Ursusa przy ulicy Sosnkowskiego 3, w sobotę (11 lutego) o godzinie 12.00