Znamy terminarz

Poznaliśmy terminarz rundy wiosennej. Na sam początek zawodnicy Podlasia zmierzą się 11 marca na własnym boisku o godzinie 14:00 z Unią Tarnów.

Przedstawiamy terminarz z zastrzeżeniem, że niektóre terminy mogą ulec jeszcze zmianom, o których będziemy informować w oddzielnych artykułach.
Kolejka 18 – 4-5 marca
Pauza: Podlasie Biała Podlaska.

JKS 1909 Jarosław – Cosmos Nowotaniec 4 marca, 15:00
Soła Oświęcim – Motor Lublin 29 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (4 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Resovia – Spartakus Daleszyce 4 marca, 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Garbarnia Kraków 5 marca, 14:00
Unia Tarnów – Wierna Małogoszcz 4 marca, 14:00
Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 5 marca, 12:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia/Siersza 4 marca, 14:00
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ 4 marca, 13:00
Kolejka 19 – 11-12 marca
Pauza: Stal Rzeszów.

Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław 11 marca, 13:00
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 marca, 15:00
MKS Trzebinia/Siersza – Karpaty Krosno 11 marca, 14:00
Podlasie Biała Podlaska – Unia Tarnów 11 marca, 14:00
Wierna Małogoszcz – Orlęta Radzyń Podlaski 11 marca, 15:00
Garbarnia Kraków – Resovia 11 marca, 15:00
Spartakus Daleszyce – Soła Oświęcim 12 marca, 13:00
Motor Lublin – Cosmos Nowotaniec 10 marca, 19:00
Kolejka 20 – 18-19 marca
Pauza: MKS Trzebinia/Siersza.

JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin 18 marca, 15:00
Cosmos Nowotaniec – Spartakus Daleszyce 19 marca, 14:00
Soła Oświęcim – Garbarnia Kraków 18 marca, 15:00
Resovia – Wierna Małogoszcz 18 marca, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 19 marca, 14:00
Unia Tarnów – Stal Rzeszów 19 marca, 15:00
Karpaty Krosno – Podhale Nowy Targ 18 marca, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik 18 marca, 15:00
Kolejka 21 – 25-26 marca
Pauza: Podhale Nowy Targ.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – JKS 1909 Jarosław 25 marca, 15:00
Avia Świdnik – Karpaty Krosno 25 marca, 14:00
MKS Trzebinia/Siersza – Unia Tarnów 25 marca, 15:00
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 25 marca, 14:00
Podlasie Biała Podlaska – Resovia 25 marca, 14:00
Wierna Małogoszcz – Soła Oświęcim 25 marca, 15:00
Garbarnia Kraków – Cosmos Nowotaniec 25 marca, 15:00
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin 26 marca, 13:00
Kolejka 22 – 1-2 kwietnia
Pauza: Avia Świdnik.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno 1 kwietnia, 16:00
JKS 1909 Jarosław – Spartakus Daleszyce 1 kwietnia, 16:00
Motor Lublin – Garbarnia Kraków 1 kwietnia, 17:00
Cosmos Nowotaniec – Wierna Małogoszcz 2 kwietnia, 14:00
Soła Oświęcim – Podlasie Biała Podlaska 1 kwietnia, 16:00
Resovia – Stal Rzeszów 1 kwietnia, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski – MKS Trzebinia/Siersza 2 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów – Podhale Nowy Targ 1 kwietnia, 16:00
Kolejka 23 – 8-9 kwietnia
Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław 8 kwietnia, 15:00
Avia Świdnik – Unia Tarnów 8 kwietnia, 15:00
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski 8 kwietnia, 15:00
MKS Trzebinia/Siersza – Resovia 8 kwietnia, 13:00
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim 8 kwietnia, 15:00
Podlasie Biała Podlaska – Cosmos Nowotaniec 8 kwietnia, 15:00
Wierna Małogoszcz – Motor Lublin 8 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kraków – Spartakus Daleszyce 8 kwietnia, 15:00
Kolejka 24 – 15 kwietnia
Pauza: Karpaty Krosno.

Stal Rzeszów – Cosmos Nowotaniec 15 kwietnia, 16:00
JKS 1909 Jarosław – Garbarnia Kraków 15 kwietnia, 12:00
Spartakus Daleszyce – Wierna Małogoszcz 15 kwietnia, 13:00
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska 15 kwietnia, 16:00
Soła Oświęcim – MKS Trzebinia/Siersza 15 kwietnia, 17:00
Resovia – Podhale Nowy Targ 15 kwietnia, 12:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 15 kwietnia, 15:00
Unia Tarnów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 kwietnia, 17:00
Kolejka 25 – 22-23 kwietnia
Pauza: JKS 1909 Jarosław.

Karpaty Krosno – Unia Tarnów 22 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski 22 kwietnia, 15:00
Avia Świdnik – Resovia 22 kwietnia, 16:00
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim 22 kwietnia, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Cosmos Nowotaniec 22 kwietnia, 17:00
Stal Rzeszów – Motor Lublin 22 kwietnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce 22 kwietnia, 11:00
Wierna Małogoszcz – Garbarnia Kraków 22 kwietnia, 16:00
Kolejka 26 – 29-30 kwietnia
Pauza: Unia Tarnów.

JKS 1909 Jarosław – Wierna Małogoszcz 29 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków – Podlasie Biała Podlaska 29 kwietnia, 15:00
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów 29 kwietnia, 15:00
Motor Lublin – MKS Trzebinia/Siersza 28 kwietnia, 19:00
Cosmos Nowotaniec – Podhale Nowy Targ 30 kwietnia, 14:00
Soła Oświęcim – Avia Świdnik 29 kwietnia, 17:00
Resovia – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 kwietnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno 30 kwietnia, 16:00
Kolejka 27 – 3 maja
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.

Unia Tarnów – JKS 1909 Jarosław 3 maja, 17:00
Karpaty Krosno – Resovia 3 maja, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim 3 maja, 19:00
Avia Świdnik – Cosmos Nowotaniec 3 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin 3 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Spartakus Daleszyce 3 maja, 17:00
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 3 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska – Wierna Małogoszcz 3 maja, 16:00
Kolejka 28 – 6-7 maja
Pauza: Resovia.

JKS 1909 Jarosław – Podlasie Biała Podlaska 6 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz – Stal Rzeszów 6 maja, 17:00
Garbarnia Kraków – MKS Trzebinia/Siersza 6 maja, 15:00
Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ 6 maja, 14:00
Motor Lublin – Avia Świdnik 6 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 maja, 14:00
Soła Oświęcim – Karpaty Krosno 6 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów 7 maja, 16:00
Kolejka 29 – 13-14 maja
Pauza: Soła Oświęcim.

Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław 14 maja, 17:00
Unia Tarnów – Resovia 14 maja, 17:00
Karpaty Krosno – Cosmos Nowotaniec 13 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 13 maja, 20:00
Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce 13 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków 13 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Wierna Małogoszcz 13 maja, 17:00
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska 13 maja, 17:00
Kolejka 30 – 20-21 maja
Pauza: Cosmos Nowotaniec.

JKS 1909 Jarosław – Stal Rzeszów 20 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska – MKS Trzebinia/Siersza 20 maja, 13:00
Wierna Małogoszcz – Podhale Nowy Targ 20 maja, 17:00
Garbarnia Kraków – Avia Świdnik 20 maja, 15:00
Spartakus Daleszyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 maja, 15:00
Motor Lublin – Karpaty Krosno 20 maja, 16:30
Soła Oświęcim – Unia Tarnów 20 maja, 17:00
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski 20 maja, 17:00
Kolejka 31 – 27-28 maja
Pauza: Motor Lublin.

Resovia – JKS 1909 Jarosław 27 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim 28 maja, 12:00
Unia Tarnów – Cosmos Nowotaniec 27 maja, 17:00
Karpaty Krosno – Spartakus Daleszyce 27 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Garbarnia Kraków 27 maja, 20:00
Avia Świdnik – Wierna Małogoszcz 27 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska 27 maja, 15:00
MKS Trzebinia/Siersza – Stal Rzeszów 27 maja, 17:00
Kolejka 32 – 3-4 czerwca
Pauza: Spartakus Daleszyce.

JKS 1909 Jarosław – MKS Trzebinia/Siersza 3 czerwca, 17:00
Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ 3 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 3 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 czerwca, 17:00
Garbarnia Kraków – Karpaty Krosno 3 czerwca, 15:00
Motor Lublin – Unia Tarnów 3 czerwca, 16:30
Cosmos Nowotaniec – Orlęta Radzyń Podlaski 4 czerwca, 14:00
Soła Oświęcim – Resovia 3 czerwca, 17:00
Kolejka 33 – 11 czerwca
Pauza: Garbarnia Kraków.

Soła Oświęcim – JKS 1909 Jarosław 11 czerwca, 17:00
Resovia – Cosmos Nowotaniec 11 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 11 czerwca, 17:00
Unia Tarnów – Spartakus Daleszyce 11 czerwca, 17:00
Karpaty Krosno – Wierna Małogoszcz 11 czerwca, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podlasie Biała Podlaska 11 czerwca, 17:00
Avia Świdnik – Stal Rzeszów 11 czerwca, 17:00
Podhale Nowy Targ – MKS Trzebinia/Siersza 11 czerwca, 17:00
Kolejka 34 – 17 czerwca
Pauza: Wierna Małogoszcz.

Resovia – Motor Lublin 17 czerwca, 17:00
JKS 1909 Jarosław – Podhale Nowy Targ 17 czerwca, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Avia Świdnik 17 czerwca, 17:00
Stal Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno 17 czerwca, 17:00
Garbarnia Kraków – Unia Tarnów 17 czerwca, 17:00
Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski 17 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec – Soła Oświęcim 17 czerwca, 17:00

Leave a Reply