Zabrakło niewiele

Dosłownie kilka sekund zabrakło piłkarzom Podlasia, aby wrócić z Jarosławia choćby z jednym punktem. Bramka dla gospodarzy na 2:1 padła w ostatniej akcji meczu w 95 minucie gry.

Gospodarze objęli prowadzenie w 22 minucie gry, kiedy według arbitra we własnym polu karnym faulował Jakub Syryjczyk. A z jedenastu metrów nie pomylił się Bartłomiej Raba. Pięć minut później zrehabilitował się Syryjczyk, który zagrał do Siergieja Krykuna, a ten po indywidualnej akcji pewnym strzałem umieścił piłkę między golkiperem, a krótkim słupkiem.

W 60 minucie gry doskonałą sytuacje miało Podlasie,a  Syryjczyk miałby na swoim koncie drugą asystę, jednak Łukasz Sawtyruk przegrał jednak pojedynek z Andrzejem Mikusem. Od 70 minuty Podlasie grało w osłabieniu bowiem drugi żółty kartonik dostał Mateusz Łakomy. Mimo gry w osłabieniu to bialczanie byli bliżej zdobycia bramki. W doliczonym czasie gry  Adam Wiraszka do spółki z Pawłem Radziszewskim nie zdołali jednak wpakować futbolówki do siatki. Gospodarze zwycięską bramkę zdobyli w 95 minucie gry po strzale Kamila Aaba, chociaż arbiter do regulaminowego czasu doliczył 240 sekund.

JKS 1909 Jarosław 2:1 Podlasie Biała Podlaska
Bartłomiej Raba 22 (k), Kamil Aab 95 – Serhij Krykun 28

JKS: Andrzej Mikus – Bartłomiej Gliniak, Michał Dudek, Patryk Wilk, Bartłomiej Raba, Jakub Kaganek, Kamil Kłusek, Rafał Kycko (75 Beniamin Jeż), Patryk Pękala (53 Kamil Aab), Daniel Kmak (59 Rafał Surmiak), Paweł Hass.
Ławka rezerwowych: Michał Borowiec, Marcin Świech, Aab, Surmiak, Jeż.

Podlasie: Jakub Wiśniewski – Paweł Radziszewski, Mateusz Łakomy, Damian Leśniak, Paweł Zabielski, Kamil Jakubowski (83 Adam Wiraszka), Przemysław Grajek (87 Bartłomiej Goździołko), Tomasz Nieścieruk, Jakub Syryjczyk (90 Adrian Hołownia), Serhij Krykun, Łukasz Sawtyruk (71 Tomasz Andrzejuk).
Ławka rezerwowych: Maciej Zagórski, Damian Szymański, Andrzejuk, Goździołko, Wiraszka, Hołownia, Przemysław Skrodziuk.

żółte kartki: Dudek, Wilk – Łakomy, Niescieruk, Grajek.
czerwone kartki: Dudek (91. minuta, za drugą żółtą) – Łakomy (70. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).