Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Wysoka porażka

Niestety trwa czarna seria Podlasia. Bialski zespół przegrał 5. spotkanie z 6. ostatnich rozegranych meczów w trzeciej lidze. W sobotę bialczanie przegrali 0:4 z niżej plasowanym rywalem MKS Trzebinia-Siersza dla, którego były to pierwsze punkty zdobyte na wyjeździe od ponad pół roku.

Wynik spotkania otworzył w 7 minucie Michał Kowalik, który silnym strzałem nie dał szans dla debiutującego w zespole Piotra Antoszczuka. Najdogodniejszą sytuację do wyrównania miał w 33 minucie Jakub Syryjczyk, lecz z bliskiej odległości po dograniu Serhij Krykuna nie trafił w bramkę. Pięć minut przed przerwą po uderzeniu Mateusza Majcherczyka  w samo okienko z 35 metrów było 0:2.

Po zmianie stron swoje szanse na gola dającego nadzieje na korzystny wynik mieli między innymi dwukrotnie Krykun oraz Syryjczyk i Radziszewski. Jednak to goście po kontrze i bardzo dużym zamieszaniu w polu karnym Podlasia w 53 minucie podwyższyli na 0:3. A wynik spotkania ustalił 20 minut przed końcem  Majcherczyk, który po szybkiej kontrze otrzymał podanie od Michała Kowalika.

Podlasie Biała Podlaska 0:4 MKS Trzebinia-Siersza
Michał Kowalik 7, Mateusz Majcherczyk 40, 72, Mateusz Stanek 53

Podlasie: 1. Piotr Antoszczuk – 69. Paweł Radziszewski, 5. Michał Pyrka, 4. Mateusz Łakomy, 20. Paweł Komar, 27. Damian Leśniak (46, 99. Tomasz Nieścieruk), 10. Przemysław Grajek (77, 8. Bartłomiej Goździołko), 9. Serhij Krykun, 7. Kamil Kocoł (46, 14. Kamil Jakubowski), 13. Paweł Zabielski (61, 77. Sebastian Czapski), 11. Jakub Syryjczyk.
Ławka rezerwowych: 37. Maciej Zagórski, 8. Goździołko, 14. Jakubowski, 18. Adrian Hołownia, 23. Przemysław Skrodziuk, 77. Czapski, 99. Nieścieruk.

Trzebinia-Siersza: 1. Kacper Szymala – 16. Mariusz Stokłosa, 5. Paweł Sawczuk, 4. Marcin Kalinowski, 21. Bartosz Jagła (73, 20. Radosław Górka), 19. Dariusz Gawęcki, 15. Tomasz Sanok (70, 6. Dawid Dudek), 18. Marek Mizia (81, 7. Jakub Pająk), 10. Mateusz Majcherczyk (86, 3. Jan Martyniak), 9. Michał Kowalik, 17. Mateusz Stanek.
Ławka rezerwowych: 12. Tomasz Wróbel, 3. Martyniak, 6. Dawid Dudek, 7. Pająk, 8. Jakub Ochman, 20. Górka.

żółte kartki: Kocoł – Majcherczyk.

sędziował: Piotr Burak (Zamość).