Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Niespodzianka w Krakowie! WIDEO

Piłkarze Podlasia w wielkim stylu podnieśli się po kilku słabszych meczach. Drużyna Miłosza Storto sprawiła sporą niespodziankę  i zremisowała na wyjeździe  w zaległym meczu z liderem – Garbarnią Kraków 2:2.

Spotkanie w Krakowie od pierwszych minut było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie pomimo kilku dogodnych sytuacji nie padła żadna bramka. Pierwszy gol padł w 51 minucie gry, kiedy to Paweł Zabielski wolejem zza pola karnego nie dał szans dla Marcina Cabaja. Garbarnia wyrównała 10 minut później po wykorzystaniu rzutu karnego przez Krzysztofa Kalembę. W 84 minucie na prowadzenie wyszło Podlasie. Podanie Siergieja Krykuna sfinalizował precyzyjnym uderzeniem Jakub Syryjczyk. Jednak niestety radość bialczan nie trwała zbyt długo bowiem dosłownie minutę później wyrównał Michał Kitliński. W końcówce pomimo kilku sytuacji Garbarni wynik nie uległ już zmianie.

Garbarnia Kraków 2:2 Podlasie Biała Podlaska
Krzysztof Kalemba 60 (k), Michał Kitliński 85 – Paweł Zabielski 51, Jakub Syryjczyk 84

Garbarnia: 1. Marcin Cabaj – 16. Michał Mistrzyk, 24. Dariusz Łukasik, 25. Krzysztof Kalemba, 85. Petar Borovićanin, 11. Szymon Kiebzak (82, 44. Mateusz Ciesielski), 19. Karol Kostrubała (63, 8. Marek Masiuda), 5. Łukasz Pietras, 10. Damian Nieśmiałowski (35, 21. Dominik Gaudyn), 9. Tomasz Ogar, 7. Michał Górecki (56, 28. Michał Kitliński).
Ławka rezerwowych: 33. Aleksander Kozioł, 3. Kamil Moskal, 4. Krystian Kujawa, 8. Masiuda, 21. Gaudyn, 28. Kitliński, 44. Ciesielski.

Podlasie: 37. Maciej Zagórski – 69. Paweł Radziszewski, 4. Mateusz Łakomy, 5. Michał Pyrka, 23. Przemysław Skrodziuk, 99. Tomasz Nieścieruk (90, 8. Bartłomiej Goździołko), 10. Przemysław Grajek, 14. Kamil Jakubowski (65, 6. Tomasz Andrzejuk) , 22. Serhij Krykun, 11. Jakub Syryjczyk (88, 27. Damian Leśniak), 33. Paweł Zabielski (70, 13. Łukasz Sawtyruk).
Ławka rezerwowych: 1. Jakub Wiśniewski, 6. Andrzejuk, 8. Goździołko, 9. Adam Wiraszka, 13. Sawtyruk, 27. Leśniak, 77. Sebastian Czapski.

żółte kartki: Radziszewski, Nieścieruk.

sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola).