Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Porażka z KSZO WIDEO

Zawodnicy Podlasia mimo rozegrania dobrego spotkania musieli uznać wyższość gospodarzy i wrócili z Ostrowca Świętokrzyskiego bez zdobyczy punktowej. Bramki dla KSZO zdobyli Lukasz Jamróz w 13 minucie gry, a na 2:0 podwyższył 10 minut przed końcem spotkania Michał Grunt.

Biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania więcej przy piłce byli gospodarze, jednak to bialczanie mieli bardziej dogodne sytuacje. Niestety po raz kolejny  kilkukrotnie brakowało skuteczności w polu karnym przeciwnika. Wynik spotkania otworzył Jamróz po szybkiej kontrze w wykonaniu ofensywy czwartego zespołu w lidze.

Podlasie doskonałą sytuacje do wyrównania miało po rzucie wolnym, kiedy po strzale Kamila Jakubowskiego świetną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy. Futbolówka zmierzała w samo okienko bramki. Kilka minut później dogodnej sytuacji nie wykorzystał Kamil Kocoł.

W drugiej połowie kilka szans na wyrównanie mieli zawodnicy Podlasia. Między innymi Sergiej Krykun nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a piłka po strzale Jakuba Syryjczyka trafiła w poprzeczkę. Natomiast po uderzeniu Mateusza Łakomego  obrońcy gospodarzy wybili piłkę z linii bramkowej. Zamiast bramki dla Podlasia to zawodnicy KSZO wykorzystali ofensywną postawę podopiecznych Miłosza Storto i w końcówce wynik na 2:0 ustalił Michał Grunt.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 Podlasie Biała Podlaska
Lukasz Jamróz 13, Michał Grunt 81

KSZO:Karol Krupa – Michał Stachurski, Mateusz Podstolak, Klaudiusz Łatkowski, Dominik Cheba, Hubert Tylec (68 Kamil Dziadowicz), Mateusz Mianowany, Tomasz Persona (86 Kamil Łokieć), Paweł Czajkowski (71 Michał Grunt), Patryk Cheba (51 Fabian Burzyński), Łukasz Jamróz.

Podlasie: Maciej Zagórski – Paweł Radziszewski, Mateusz Łakomy, Michał Pyrka, Przemysław Skrodziuk (32 Łukasz Sawtyruk), Damian Leśniak, Tomasz Andrzejuk, Serhij Krykun, Kamil Kocoł (81 Adrian Hołownia), Kamil Jakubowski (57 Jakub Syryjczyk), Adam Wiraszka (76 Paweł Zabielski).

żółte kartki: Mianowany – Pyrka, Radziszewski, Jakubowski.

sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).