0
Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Znamy terminarz

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał do publicznej wiadomości terminarz IV grupy III ligi na nowy sezon. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 12 sierpnia do 19 listopada.

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Wiślanie Jaśkowice Stal Rzeszów
Wisła Sandomierz Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm MKS Trzebinia/Siersza
Wólczanka Wólka Pełkińska Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ Motor Lublin
Resovia Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Stal Rzeszów Resovia
Motor Lublin Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
JKS 1909 Jarosław Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia/Siersza Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice Wisła Sandomierz
Kolejka 3 – 19-20 sierpnia
Wisła Sandomierz Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm Wiślanie Jaśkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski MKS Trzebinia/Siersza
Avia Świdnik Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska Karpaty Krosno
Resovia Motor Lublin
 Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
Stal Rzeszów Motor Lublin
Karpaty Krosno Resovia
Unia Tarnów Podlasie Biała Podlaska
JKS 1909 Jarosław Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza Avia Świdnik
Soła Oświęcim Orlęta Radzyń Podlaski
Wiślanie Jaśkowice Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz Chełmianka Chełm
 Kolejka 5 – 30 sierpnia
Chełmianka Chełm Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski MKS Trzebinia/Siersza
Podhale Nowy Targ Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska JKS 1909 Jarosław
Resovia Unia Tarnów
Motor Lublin Karpaty Krosno
Kolejka 6 – 2-3 września
Stal Rzeszów Karpaty Krosno
Unia Tarnów Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław Resovia
Spartakus Daleszyce Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice Avia Świdnik
Wisła Sandomierz Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 7 – 9-10 września
Wólczanka Wólka Pełkińska Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski Chełmianka Chełm
Avia Świdnik Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Spartakus Daleszyce
Motor Lublin JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno Unia Tarnów
Kolejka 8 – 16-17 września
Stal Rzeszów Unia Tarnów
JKS 1909 Jarosław Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce Motor Lublin
MKS Trzebinia/Siersza Resovia
Soła Oświęcim Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 9 – 23-24 września
Orlęta Radzyń Podlaski Stal Rzeszów
Avia Świdnik Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska Wiślanie Jaśkowice
Resovia Soła Oświęcim
Motor Lublin MKS Trzebinia/Siersza
Karpaty Krosno Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów JKS 1909 Jarosław
Kolejka 10 – 30 września-1 października
Stal Rzeszów JKS 1909 Jarosław
Spartakus Daleszyce Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza Karpaty Krosno
Soła Oświęcim Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice Resovia
Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski Avia Świdnik
Kolejka 11 – 7-8 października
Avia Świdnik Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska Chełmianka Chełm
Resovia Wisła Sandomierz
Motor Lublin Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Krosno Soła Oświęcim
Unia Tarnów MKS Trzebinia/Siersza
JKS 1909 Jarosław Spartakus Daleszyce
 Kolejka 12 – 14-15 października
Stal Rzeszów Spartakus Daleszyce
MKS Trzebinia/Siersza JKS 1909 Jarosław
Soła Oświęcim Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz Motor Lublin
Chełmianka Chełm Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
 Kolejka 13 – 21-22 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno Wisła Sandomierz
Unia Tarnów Wiślanie Jaśkowice
JKS 1909 Jarosław Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce MKS Trzebinia/Siersza
 Kolejka 14 – 28-29 października
Stal Rzeszów MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice JKS 1909 Jarosław
Wisła Sandomierz Unia Tarnów
Chełmianka Chełm Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski Resovia
Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Podhale Nowy Targ
Kolejka 15 – 4-5 listopada
Podhale Nowy Targ Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia Avia Świdnik
Motor Lublin Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia/Siersza Soła Oświęcim
Kolejka 16 – 11-12 listopada
Stal Rzeszów Soła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice MKS Trzebinia/Siersza
Wisła Sandomierz Spartakus Daleszyce
Chełmianka Chełm JKS 1909 Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski Karpaty Krosno
Avia Świdnik Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Resovia
Podhale Nowy Targ Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 17 – 18-19 listopada
Podlasie Biała Podlaska Stal Rzeszów
Resovia Podhale Nowy Targ
Motor Lublin KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno Avia Świdnik
Unia Tarnów Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce Chełmianka Chełm
MKS Trzebinia/Siersza Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim Wiślanie Jaśkowice