Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Nieudany start

W pierwszym ligowym spotkaniu Podlasie przegrało na wyjeździe 0:4 z Resovią Rzeszów. Wynik w  10 minucie otworzył Mateusz Łakomy, który skierował piłkę do własnej bramki. Do  przerwy wynik nie uległ zmianie, natomiast po zmianie stron gospodarze ruszyli do ataku i już  w 50 minucie gry podwyższył na 2:0 Szymon Kaliniec. Kwadrans później bramkę zdobył Daniel Hass,a w samej końcówce meczu do bramki Zagórskiego trafił Dawid Bieniasz.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ AKTUALNĄ TABELĘ

Resovia – Podlasie Biała Podlaska 4:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Łakomy 10′ (gol samobójczy), Szymon Kaliniec 50′, Paweł Hass 67′, Dawid Bieniasz 85′

Podlasie: Zagórski – Konaszewski (80′ Skrodziuk), Łakomy, Pajnowski, Komar, Grajek, Leśniak (46′ Syryjczyk), Wojczuk (70′ Pyrka), Kocoł (85′ Renkowski), Zabielski (75′ Nieścieruk), Kruczyk

Żółte kartki dla Podlasia: Damian Leśniak, Kamil Pajnowski, Mateusz Konaszewski
Sędziował: Michał Gurgul (Kraków).