Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Niedosyt

Drugi mecz z rzędu zawodnicy Podlasia zakończyli wynikiem 2:2. Tym razem po ciekawym widowisku podziałem punktów zakończył się pojedynek z beniaminkiem rozgrywek Wiślanie Jaśkowice.

Piłkarze Miłosza Storto otworzyli wynik spotkania w 24 minucie gry. Kamil Kocoł po podaniu Kamila Dmowskiego sfinalizował przepiękną akcje bialczan. Kilka minut później Paweł Zabielski wykorzystał dogranie Macieja Wojczuka i podwyższył na 2:0. Gdy nic nie wskazywało na to, że w tym spotkaniu Podlasie może stracić choćby bramkę to niestety, w 55 minucie po starciu Przemysława Grajka z Maciejem Wcisło ten drugi padł na murawę, a sędzia co potwierdziły nagrania wideo podjął błędną decyzję i odgwizdał rzut karny. A jedenastkę na gola zamienił Łukasz Popiela.  Zespół gości złapał po tym zdarzeniu wiatr w żagle i ruszył do ataku. Wiślanie swego dopięli w  69 minucie, gdy wynik meczu na 2:2 ustalił Maciej Bębenek.

Podlasie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice 2:2 (2:0)
Bramki: Kamil Kocoł 24′, Paweł Zabielski 31′ – Łukasz Popiela 56′ (rzut karny), Maciej Bębenek 69′

Podlasie: Gugeszaszwili – Komar (89′ Skrodziuk) Łakomy, Pyrka, Pajnowski, Grajek, Dmowski (70′ Andrzejuk), Kocoł (37′ Syryjczyk), Zabielski (74′ Buzun), Wojczuk, Kruczyk (72′ Radziszewski).

Żółte kartki dla Podlasia: Mateusz Łakomy x2, Przemysław Grajek, Kamil Kocoł, Paweł Komar, Michał Pyrka
Czerwone kartki: Mateusz Łakomy (po meczu, za drugą żółtą) – Paweł Galos 90′ (za drugą żółtą)
Sędziował: Albert Bińkowski (Kielce).