Tym razem remis

Tym razem na wyjazdowym meczu podzieliliśmy się punktami z KSZO.Niestety tylko jeden punkt ale jeszcze mamy szanse na utrzymanie się w lidze.

Sam mecz był bardzo dobry, obie drużyny stwarzały wiele okazji do strzelenia bramki, lecz piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki.Przykładem tego była sytuacja sam na sam w wykonaniu Kamila Dmowskiego, który uderzył na bramkę z dziesiątego metra, a golkiper KSZO intuicyjnie odbił jego strzał.

W następnej kolejce Podlasie zmierzy się przed własną publicznością z Podhalem Nowy Targ (9 czerwca, 12:00). Wcześniej, bo 6 czerwca o godzinie 17:30, podopieczni Tomasza Złomańczuka zagrają na wyjeździe z Karpatami Krosno w zaległym spotkaniu 20. kolejki grupy IV III ligi.

 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podlasie Biała Podlaska 0:0

KSZO: Olszewski – Czajkowski, D. Cheba, Mąka (59′ Puton), Jamróz (51′ Grunt), Persona (66′ Smuczyński), Łokieć (78′ Ziółkowski), Janik, Kudriawcew, Kamiński, Mężyk.

Podlasie: Zagórski – Renkowski, Łakomy, Konaszewski, Komar – Kocoł, Dmowski (75′ Nieścieruk), Andrzejuk (90′ Siemieniuk), Pajnowski (80′ Kosieradzki) – Syryjczyk (68′ Buzun), Kruczyk (58′ Wojczuk).

Żółte kartki: Włodzimierz Puton, Władysław Kudriawcew, Bartłomiej Smuczyński – Tomasz Andrzejuk, Jarosław Kosieradzki
Sędziował: Karol Arys (Szczecin).