Sokół nie dał szans

Drugą porażkę z rzędu odnieśli piłkarze Podlasia Biała Podlaska. Bialczanie tym razem musieli uznać wyższość beniaminka Sokoła Sieniawa.

W 15 minucie po uderzeniu Patryka Kapuścińskiego po rzucie rożnym gospodarze objęli prowadzenie. Piłkarze Tomasza Złomańczuka zdołali doprowadzić do remisu w 32 minucie, kiedy to Damian Leśniak wyrównał strzałem głową po dośrodkowaniu Tomasza Andrzejuka.

Niestety w drugiej połowie gole zdobywali już tylko wyłącznie gospodarze. W 55 minucie Kapuściński pokonał Zagórskiego,a na 3:1 wynik spotkania ustalił w 63 minucie Mateusz Jędras po błędzie Mateusza Chyły.

Dla Podlasia był to kolejny mecz, który zakończyli w dziesiątkę. Bowiem czerwoną kartkę w 80 minucie spotkania za faul obejrzał Mateusz Chyła.

– Nie da się wygrać jeśli popełnia się takie proste błędy. Każda bramka dla Sokoła padała po naszym kardynalnym błędzie. Musimy w tym tygodniu popracować nad stałymi fragmentami gry – powiedział po meczu szkoleniowiec Podlasia.

Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska 3:1 (1:1)
Bramki: Paweł Kapuściński 15′, 55′, Mateusz Jędras 63′ – Damian Leśniak 32′

Podlasie: Zagórski – Renkowski (30′ Martynek), Łakomy, Chyła, Konaszewski – Andrzejuk (66′ Tkaczuk), Czułowski (83′ Syryjczyk), Nieścieruk (73′ Chmielewski), Komar, Leśniak (53′ Dmowski) – Kruczyk.

Żółte kartki dla Podlasia: Mateusz Łakomy, Kamil Dmowski
Czerwona kartka dla Podlasia: Mateusz Chyła 80′ (za faul)
Sędziował: Karol Krzak (Rzeszów).