Zła passa trwa

Niestety i tym razem mecz zakończył się nie po myśli Podlasia. Z powodu budowy stadionu w Białej Podlaskiej mecz odbył się w Piszczacu. To właśnie tam Stal pokonała Podlasie 3:0.

Już w pierwszych minutach wyraźnie widać było przewagę Stali. W 24 minucie po strzale Arkadiusza Maja przyjezdni objęli prowadzenie. W 34 minucie Podlasie miało okazję odrobić stratę po rzucie rożnym, niestety nic z tego nie wyszło. Choć druga połowa była rozgrana agresywnie ze strony obu drużyn Podlasie znów musiało uznać wyższość Stali gdyż w 81 minucie za sprawą Rafała Króla padła kolejna bramka. Wyraźnie widać było, że dla Podlasia było to zakończenie meczu. Ostatnia bramka padła w doliczonym czasie za sprawą Daniela Szewca.

Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik 0:3 (0:1)

Bramki: Maj 24’, Król 81’, Szewc 90’+3

Podlasie: Zagórski – Konaszewski, Łakomy, Mitura, Komar, Kosieradzki (46 Tkaczuk), Andrzejuk (63 Chmielewski), Nieścieruk (46 Dmowski), Czułowski, Martynek (73′ Łukanowski), Kruczyk (75 Syryjczyk).

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin)