I tym razem bez punktów

Po raz kolejny Podlasie do domu wróciło bez punktów. Choć piłkarze Podlasia zaprezentowali się dobrze to mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Już początek meczu był udany dla gospodarzy, mieli wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, choć brakowało im precyzji. Pierwsza bramka za sprawą Grzegorza Bonina padła już w 5 minucie. W 35 minucie Marcin Kruczyk miał szansę wyrównać wynik meczu, jednak był to nie celny strzał. Kolejna bramka padła w 56 minucie meczu, kiedy to Tomasz Brzyski karnego zmienił w bramkę. Nadzieja na dobry wynik w kibicach Podlasia obudziła się w 79 minucie meczu. To właśnie wtedy Jarosław Kosieradzki zdobył bramkę. Niestety była to ostatnia bramka dla Podlasia w tym meczu, a ostateczny wynik utworzył się w 83 minucie po strzale Michała Palucha.

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 1:3 (0:1)

Bramki: Jarosław Kosieradzki 78′ – Grzegorz Bonin 5′, Tomasz Brzyski 56′ (rzut karny), Michał Paluch 83′

Podlasie: Zagórski — Renkowski, Łakomy, Konaszewski (88′ Mitura), Andrzejuk — Kosieradzki (86′ Łukanowski), Dmowski (68′ Chmielewski), Czułowski, Syryjczyk (86′ Nieścieruk), Martynek (6o’ Dmitruk) — Kruczyk.

Motor: Sobieszczyk – Michota, Cichocki, Ranko, Brzyski – Bonin (76′ Meschia), Kamiński, Gałecki (66′ Buczek), Darmochwał (86′ Wołos), Pożak (72′ Rak) – Nowak (6o’ Paluch).

Sędziował: Przemysław Białacki (Kielce)

Pozostałe wyniki 5 kolejki:

Hutnik Kraków 2-1 Wisła Sandomierz 29 sierpnia, 17:00 (645)
Mariusz Bienias 35, Tomasz Jaklik 53 – Damian Nogaj 41
Sokół Sieniawa 2-0 Czarni Połaniec 29 sierpnia, 17:00 (400)
Sebastian Brocki 47, Tomasz Wilusz 84
Stal Kraśnik 2-4 Wisła Puławy 29 sierpnia, 17:00 (600)
Daniel Szewc 37, Rafał Król 61 (k) – Jakub Poznański 9, Krystian Puton 66 (k), Krystian Kusal 73, Arkadiusz Maksymiuk 90
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Spartakus Daleszyce 29 sierpnia, 17:00 (800)