Bez niespodzianki

Po raz kolejny piłkarze Podlasia nie zaskoczyli swoich kibiców. Podopieczni trenera Tomasza Złomańczuka ponieśli piątą porażkę z rzędu. Choć od początku nastawienie co do meczu było pozytywne, to jednak końcowy wynik 0:3 nie prognozuje zbyt dobrze, gdyż po tym meczu Podlasie znalazło się w strefie spadkowej.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu. Pierwsza za sprawą Mateusz Madeja w 52 minucie. Wynik meczu na 0:2 zmienił w 63 minucie Piotr Jedlikowski. Ostatecznie za sprawą Jakuba Kapsy, który strzelił bramkę w 72 minucie mecz zakończył się wynikiem 0:3.

Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (0:0)

Bramki: Mateusz Madej 52′, Piotr Jedlikowski 63′, Jakub Kapsa 73′

Podlasie: Zagórski – Renkowski, Mitura, Chyła, Andrzejuk (46′ Dmitruk) – Kosieradzki (67 Konaszewski), Czułowski, Syryjczyk (61′ Martynek), Nieścieruk, Komar – Tkaczuk (46′ Kruczyk, 69′ Łakomy).

Sędziował: Jakub Pych (Dębica)