Przebudzenie

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Przemysława Sałańskiego zakończył się remisem. Jest to obiecujący start nowego trenera, gdyż rywal był bardzo wymagający. Przypominając: do tej pory Podlasie ze Stalą rozegrało 6 spotkań, 5 razy przegrało i raz zremisowało. Pierwsza bramka meczu padła w 14 minucie za sprawą Łukasza Zagdańskiego. Na 1:1 w 73 minucie wyrównał Jakub Syryjczyk. Kolejna bramka padła w 80 minucie dzięki Kamilowi Dmowskiemu i  dało Podlasiu wyjście na prowadzenie. Niestety w 84 minucie Tomasz Płonka wyrównał i ustalił wynik meczu na 2:2.

Podlasie Biała Podlaska- Stal Rzeszów 2:2 (0:1)

Bramki: Jakub Syryjczyk 73′, Kamil Dmowski 80′ – : Łukasz Zagdański 14′, Tomasz Płonka 84’

Podlasie: Zagórski – Andrzejuk, Mitura, Konaszewski, Łakomy, Komar – Kosieradzki, Czułowski, Dmowski (83′ Nieścieruk), Łukanowski (63′ Martynek) – Chmielewski (63′ Syryjczyk).

Sędziował: Michał Wasil (Lublin)

Pozostałe wyniki 7 kolejki:

Sokół Sieniawa Wisła Sandomierz 9 września, 16:00
Stal Kraśnik Hutnik Kraków 9 września, 16:00
Motor Lublin Czarni Połaniec 12 września, 20:00
w pierwotnym terminie (8 września, 19:00) odwołany z powodu koncertu na Arenie Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisła Puławy 8 września, 16:00
Piotr Jedlikowski 61, Michał Grunt 87 – Łukasz Kacprzycki 25, Jakub Poznański 55
Chełmianka Chełm 1-1 Spartakus Daleszyce 8 września, 17:00