Kolejna porażka

Sobotni mecz zakończył się srogą porażką dla piłkarzy Podlasia. Po ósmej kolejce plasujemy się na ostatnim miejscu w tabeli mając tylko cztery punkty. Pierwsza bramka została stracona już w piątej minucie meczu po strzale głową Mateusza Kompanickiego. Dalsze minuty meczu nie przyniosły nic nowego, bialczanie nie mogli stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Chełmianki.

Po przerwie było kilka akcji, z których mogła by paść bramka jednak nie udało się zmienić wyniku. Chełmianka po strzeleniu kolejnego gola w 61 minucie poczuła pełną swobodę rozgrywania piłki co skończyło się wynikiem 0:4.

Teraz Podlasie przygotowuję się na mecz z piłkarzami Podhala Nowy Targ, który odbędzie się w sobotę 22 września o godz. 15.00.

Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm 0:4 (0:1)
Bramki: Mateusz Kompanicki 4′, Hubert Kotowicz 61′, Piotr Kożuchowski 70′, Krzysztof Zawiślak 90′

Podlasie Biała Podlaska: Zagórski – Komar (73′ Łukanowski), Konaszewski, Łakomy, Andrzejuk – Nieścieruk, Czułowski, Dmowski (66′ Mitura), Kosieradzki (66′ Syryjczyk), Martynek (55′ Tkaczuk) – Chmielewski (74′ Zabielski).

Chełmianka Chełm: Drzewiecki – Kursa, J. Niewęgłowski, Myszka, Uliczny – Koszel (69′ Kożuchowski), Kotowicz (80′ Zawiślak), Kocoł (55′ Aftyka), Kwiatkowski (84′ Gołąb), Kompanicki – Jabkowski (74′ Budzyński).

Żółte kartki: Kamil Dmowski, Mateusz Łakomy, Tomasz Andrzejuk – Hubert Kotowicz, Piotr Kożuchowski
Sędziował: Albert Bińkowski (Kielce).