Tym razem jest punkt!

Sobotnie derby Podlasia zakończyły się remisem 1:1. Wynik spotkania uratował Mateusz Chyła w doliczonym czasie gry drugiej połowy spotkania. Ten jeden punkt nie zmienia sytuacji w tabeli, Podlasie dalej zamyka tabele czwartej grupy. Mimo wszystko jest to dobra wiadomość po długiej serii przegranych spotkań.

Spotkanie było  otwarte, obie drużyny miały swoje szanse, dopiero w 63 minucie bramkarza Podlasia mocnym strzałem pokonał Krzysztof Pietluch. Po straconej bramce bialczanie usiłowali też zdobyć bramkę i udało się to dopiero w doliczonym czasie gry. Szansę wykorzystał Mateusz Chyła, który posłał piłkę do bramki głową pokonując golkipera Wólczanki.

jestesmy dwojako zadowoleni bo trzeba punktowac w kazdym spotkraniu chociaz po jeden punkt aczkolwoek z przebiegu meczy wynikaly sytuacje dal jednej i drugiej druzyny, moglismy ten mecz wygrac ale moglosmy przegrac, jestem zadowolony z chlopakow ze dali z siebie bardzo duzo pokazali charakter walczyli do konca, nie wycofali sie, nie wybijali pilek starali sie grac pilke z dobrym przeciwnikiem.