Wygrana w Skawinie

Bialczanie wrócili do domu z kompletem punktów. Piłkarze Podlasia ogarali Wiślan 2:1 co spowodowało awans w tabeli na przedostatnie miejsce mając jeden punkt straty do Wiślan i Spartakusa.

Mecz rozpoczął się znakomicie dla Podlasia.Swoja szanse w 25 minucie wykorzystał Patryk Czułowski. Były okazję na jeszcze lepszy wynik ale zabrakło skuteczności. Pod koniec pierwszej gospodarze spróbowali zagrać agresywniej jednak nie stworzyli większego zagrożenia. Druga połowa także należała do bialczan. Okazję stworzył i wykorzystał w 54 minucie Marcin Kruczyk. Dalsze minuty nie wniosły nic dobrego i w końcówce a dokładnie w 82 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Bator.

Już w tą sobotę, 13 październka Podlasie będzie gościć Orlęta z Radzynia Podlaskiego. Mecz odbędzie się w Piszczacu na stadionie Lutni Piszczac.

Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska 1:2 (0:1)
Bramki: Jakub Bator 82′ – Patryk Czułowski 25′, Marcin Kruczyk 50′

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Konaszewski, Chyła, Andrzejuk (80′ Dmitruk) – Komar, Mitura, Czułowski (85′ Kosieradzki), Nieścieruk (46′ Leśniak), Dmowski (46′ Tkaczuk) – Kruczyk (62′ Syryjczyk).

Żółte kartki dla Podlasia: Tomasz Nieścieruk, Kamil Dmowski
Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław)