Orlęta rozgromiły Podlasie

Sobotnie spotkanie piłkarzy Podlasia zakończyło się porażką 1:5. Mimo tego, że pierwsza połowa nie zwiastowała takiego wyniku bo do pierwszej przerwy mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie dużo ciekawych sytuacji. Można było nawet pokusić się o stwierdzenie, że do gwizdka kończącego pierwszą połowę ujrzymy jeszcze jedną bramkę w wykonaniu Podlasia.

Druga połowa zdecydowanie należała do podopiecznych Rafała Borysiuka, goście szybko zdobyli kolejną bramkę. Gospodarze musieli się w końcu odsłonić i zaryzykować. Wszystko to wzorowo wykorzystały Orlęta co poskutkowało stratą kolejnych bramek.

Następnym rywalem będzie Avia Świdnik, mecz odbędzie się 20 października w Świdniku o godzinie 15.00.

Wyniki pozostałych kolejek:
Spartakus Daleszyce-Avia Świdnik 0-2
Czarni Połaniec -Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1
Hutnik Kraków-Podhale Nowy Targ 0-1
Motor Lublin-KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 1:5 (1:1)
Bramki: Tomasz Andrzejuk 20′ – Karol Kalita 15′, 73′, Kacper Waniowski 62′, Maciej Wojczuk 85′, Jurij Perin 90+5′

Podlasie: Zagórski – Renkowski, Konaszewski, Chyła, Andrzejuk  – Komar, Mitura, Czułowski, Nieścieruk (71′ Syryjczyk), Dmowski (63′ Kosieradzki) – Kruczyk (63′ Chmielewski).

Orlęta: Stężała – Ciborowski, Panufnik (55′ Waniowski), Kursa, Szymala – Jaworski (46′ Kaganek), Korolczuk,  Rycaj, Kalita (75′ Perin), Ilczuk (85′ Lipiński) – Wojczuk.

Żółte kartki: Patryk Czułowski, Mateusz Konaszewski, Patryk Mitura, Paweł Komar, Tomasz Andrzejuk, Kamil Dmowski – Karol Kalita, Bartosz Ciborowski, Michał Panufnik, Radosław Kursa
Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów).