Zabrakło bramki

Kolejny ligowy mecz nie poszedł po myśli bialskiego klubu. Podlasie przegrało 2:3 z zespołem, który był na tym samym miejscu w tabeli.
Spowodowało to, że Podlasie na ten moment zamyka tabele ligi razem z Spartakusem Daleszyce, który ma identyczną ilość punktów.

Pierwsza połowa wypadła bardzo słabo, bialczanie stracili bramkę już w 11 minucie po rzucie rożnym. Chwilę później bo już w 16 minucie było 2:0. Pierwsze 45 minut nie przyniosło nawet żadnych sensownych akcji w wykonaniu Podlasia i nikt nie spodziewał się bramki,

Druga połowa to już zupełnie inna bajka. Dzięki wprowadzonych przez trenera zmianach zaczęło się coś dziać. W 49 minucie bardzo dobry strzał oddał Tomasz Andrzejuk, który nie dał szans dla golkipera Soły. Mimo to na chwile goście znowu doszli do głosu i stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji co poskutkowało  w 65 minucie bramką na 1:3. Podlasie dalej próbowało wyrównać wynik, bramkę na 2:3 w 83′ zdobył Marcin Kruczyk. Mecz mógł zakończyć się remisem ale zawiodła skuteczność przeprowadzanych akcji, chwila dłużej wynik mógłby być inny ale tak się niestety tak się stać nie mogło.

Kolejnym rywalem Podlasia będzie wspomniany już Spartakus Daleszyce mecz odbędzie się w następną sobotę o godzinie 14.00 w Daleszycach.