Remis w Daleszycach

Sobotnie spotkanie piłkarzy Podlasia zakończyło się wynikiem 1:1. Niestety znów tylko punkt ale i taki wynik w obecnej sytuacji należy szanować. Remis jednak nie zmienił sytuacji w tabeli, Podlasie dalej trzyma ostatnie miejsce w tabeli dzieląc identyczną ilość punktów z Spartakusem.

Spotkanie zaczęło się po myśli drużyny z Białej, bramka padła już w 24 minucie po rzucie karnym wykonanym przez Marcina Kruczyka. Karny, który został zdobyty dopiero za drugim razem gdyż sędzia uznał, że podczas pierwszej próby bialczanie wbiegli za wcześnie w pole karne. Prowadzenie nie trwało długo bo już w 31 minucie karnego dostali gospodarze za faul na Mariuszu Maciejskim.

Druga połowa bez bramkowa choć sytuacji było sporo. Najbardziej zawiedzeni piłkarze Spartakusa, nie wykorzystali swojej szansy w kolejnej jedenastce. Do próby znów podszedł Mateusz Zawadzki lecz tym razem Maciej Wrzosek wyczuł jego intencje i obronił strzał. Po obu stronach było dużo nie wykorzystanych sytuacji, dużo walki, chaosu. Także dziwne decyzje arbitra które poskutkowały np. czerwonymi kartkami dla Marcina Kruczyka oraz Michała Cedro.

Kolejnym rywalem Podlasia będzie Wisła Sandomierz, mecz w następną niedziele 11 listopada o godzinie 13.00 na boisku Wisły.

Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska 1:1 (1:1)

Bramki: M. Zawadzki (31-z karnego) – Kruczyk (24-z karnego).

Spartakus: Pietras – Krzeszowski, Bednarski (60 Skrzypek), Cedro, M. Zawadzki, W. Wołowiec (70 Paprocki), Zdeb. Ł. Zawadzki, Jeziorski, Maciejski (85 Boksiński), Ostrowski.

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Mitura, Konaszewski (78 Chmielewski), Chyła, Andrzejuk (90 Tkaczuk), Dmowski (58 Kosieradzki), Czułowski (65 Dmitruk), Leśniak, Kruczyk, Syryjczyk (72 Martynek).

Czerwone kartki: Cedro (Spartakus, 88 min, za drugą żółtą), Kruczyk (Podlasie, 78 min, za drugą żółtą).

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce).