Klątwa Piszczaca dalej trwa…

Ostatni już mecz jesiennej kolejki  nie poszedł po myśli bialczan, Podlasie przegrało z Wisłą Puławy 0:1. Wynik ten doprowadził do tego, że biała zimuje na 16 miejscu  w tabeli czyli na pierwszym miejscu spadkowym. Wisła natomiast dzięki kolejnej wygranej znajduję się tuż przed podium grupy IV III ligi

Nie był to łatwy mecz, mimo to  był bardzo wyrównany i obie drużyny tworzyły sobie bramkowe sytuacje. Trzeba przyznać, że Wisła potrafiła dużo lepiej wypracować sytuacje z czystej gry piłką. I właśnie to było przyczyną tego,że dla Wisły udało się przechylić szalę zwycięstwa na jej korzyść. Odpowiedzialny był za to Szymon Stanisławski, po dobrym podaniu od Krystiana Putona wpadł w pole karne pokonując Macieja Wrzoska. Bramka wpadła dosłownie parę sekund po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę. Dla Podlasia najciekawsza była końcówka, pod bramką Wisły solidnie się zagotowało,  gdyby nie słaba skuteczność, udało by się zyskać jak najbardziej zasłużony punkt.

Teraz czekamy na dalszy rozwój wydarzeń, gdy w klubie będzie się coś działo oczywiście damy znać.

Pozostałe wyniki 17 kolejki:
Chełmianka Chełm 0-1 Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ 1-1 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 3-2 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 2-2 Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim 1-4 Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce 2-1 Czarni Połaniec

Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Stanisławski 47′

Podlasie: Wrzosek – Renkowski (89′ Mitura), Chyła, Leśniak, Komar – Andrzejuk (87 Dmitruk), Kosieradzki (63′ Kruczyk), Czułowski (68′ Dmowski), Nieścieruk, Tkaczuk (60′ Martynek) – Syryjczyk.

Wisła: Socha – Król, Pielach, Poznański, Litwiniuk (80′ Barański) – Maksymiuk, Kacprzycki (77′ Sulkowski), Supryn (90′ Brzeski), Puton (85′ Popiołek), Zmorzyński – Stanisławski.

Żółta kartka: Kacper Dmitruk
Sędziował: Karol Iwanowicz (Kraśnik).