Pierwszy raz na boisku w tym roku

Po świątecznej przerwie piłkarze Podlasia wracają do gry. Pogoda niestety nie rozpieszcza, jednak udało się przygotować boisko oraz zawodników do treningu. Podlasie zagra osiem spotkań u siebie natomiast tylko dwa na wyjeździe z czego pierwszy w Mińsku Mazowieckim a drugi w Zambrowie. Wszystkie spotkania o godzinie 11.

Już na pierwszym treningu nie zjawił się Patryk Czułowski, który jesienią przybył do Podlasia, zagra teraz dla Chełmianki. Nie było też widać napastnika Podlasia ,Marcina Kruczyka, który nabawił się urazu. Do białej wrócili wypożyczeni zawodnicy a są to: Adrian Hołownia (Granica Terespol), Jakub Magier (Granica Terespol), Jacek Mielnik (Huragan Międzyrzec Podlaski). Niebawem pojawią się nowi zawodnicy, którzy wskoczą za Czułowskiego, jednak trener nie chce ujawniać szczegółów, wiadomo, że jeden z nich trenował już z Podlasiem.

Dużo się także mówi o grze na sztucznym boisku przy ulicy Piłsudskiego, była by to super opcja patrząc na wyniki ubiegłej rundy. Ma powstać nowa “trybuna” przy sztucznym boisku, która ugościła by kibiców. Obiecał ją nowy włodarz naszego miasta, więc zobaczymy co z tego wyniknie, gdyż lubelski ZPN nie zgłaszał sprzeciwu.

fot. bialanews.pl