Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski

Ostatnia sobota stycznia i pierwszy sparing Podlasia, który zakończył się dobrym wynikiem 3:1 dla bialczan.Sparing odbył się na sztucznym boisku obok stadionu. Czekamy także na to, żeby ujrzeć rozgrywki ligowe w tym miejscu bo jak wiadomo wyjazdy do Piszczaca nie wyszły dla bialczan na dobre.Jak mówił trener to mecz testowy, zawodnicy mieli się wybiegać i przede wszystkim pracować nad techniką i taktyką. S

Jak natomiast wygląda sytuacja kadrowa? Testowany jest nowy środkowy pomocnik, pojawiło się też paru juniorów m.in. Vitalij Tabalov, Filip Szabaciuk i Cyprian Tarasiewicz. Jeżeli będą predyspozycje możliwe, że któryś z nich zagra w tym sezonie z seniorami. Trener wierzy w to, że utrzyma miejsce w lidze tym składem i nie planuje gruntownej przebudowy zespołu lecz drobną kosmetykę i uzupełnianie luk. Jak już wiadomo odeszli od nas Patryk Czułowski do Chełmianki Chełm i Hubert Łukanowski do Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Kolejne spotkanie tym razem z Olimpią Zambrów w tę sobotę o godz. 11. Zapraszamy także do obejrzenia galerii z tego spotkania.

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Tkaczuk, Mateusz Chmielewski, Vitalij Tabalov – Maciej Wojczuk

Podlasie: Wrzosek (30′ Zagórski, 60′ Woźniak) – Szabaciuk, Chyła, Leśniak, Komar, Andrzejuk, Tkaczuk, zawodnik testowany, Dmowski, Kosieradzki, Chmielewski oraz Renkowski, Mitura, Konaszewski, Całka, Tarasiewicz, Dmitruk, Nieścieruk, Andrzejuk, Syryjczyk, Tabalov.

Orlęta: Klebaniuk (46′ Stężała) – Ciborowski (70′ Lipiński), Kursa (70′ Idzikowski), Kiczuk, Lipiński (7′ Jaworski, 70′ Musiatowicz), Kaczyński (65′ Bożym), Korolczuk (46′ Rycaj), A. Kot, Waniowski (46′ Zaręba), Kalita, Wojczuk.