Juniorzy Motoru wygrali z Podlasiem

Jedna bramka zadecydowała o wyniku spotkania, zdobył ją Szymon Rak w pierwszej połowie spotkania. Podlasie było nieco ospałe w pierwszej połowie, nadrobili to w drugiej części spotkania lecz wyniku nie udało się zmienić. Okazję do tego miał Marcin Kruczyk, niestety podczas rzutu karnego nie trafił do bramki. Trener podaje, że zawodnicy czują już skutki intensywnych treningów co mogło być przyczyną słabszej gry. Spotkanie mogło się potoczyć inaczej były na to szanse, jednak skończyło się  wygraną juniorów.

Nie daleko gry w klubie jest Mychajło Kaznokha, jednak w jego sprawie toczą się jeszcze negocjacje. Adrian Hołownia jest już z nami.

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 0:1 (0:1)
Bramka: Szymon Rak 30′

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Łakomy, Leśniak, Komar, Całka, Hołownia, Kaznokha, Dmowski, Kruczyk, Chmielewski oraz Marczuk.

Motor: Ukalisz (46′ Wójcicki) – Kraśniewski (70′ Celmer), Zbiciak (46′ Futrzyński), Dobrzyński (55′ Gontarz), Giletycz (46′ Baryła), Zieliński (46′ Kołoczek), Kumoch (75′ Drozd), Kłos (46′ Dusiło), Dapollonio (55′ Ćwik), Pryliński (46′ Rybak), Rak (60′ Pęcak).

Niewykorzystany rzut karny: Marcin Kruczyk (nie trafił w bramkę).

fot. Cezary Hince