Powrót Chełmianki

Kolejny mecz kontrolny zwiastował po raz kolejny dobry wynik dla podopiecznych Przemysława Sałańskiego, do przerwy 2:0, mogło być więcej, gdyż było kilka dobrych okazji nawet rzut karny, niestety sędzia go nie zauważył przewinienia i nie odgwizdał jedenastki.

Sytuacja zmieniła się diametralnie po przerwie, do gry wszedł nowy skład. Niestety nowy skład nie mógł dorównać Chełmiance i spotkanie zakończyło się 5:2. Trwa jeszcze okres przygotowawczy, więc swoje parę minut na boisku musi odbyć każdy, Chełmianka dała dobrą lekcje dla Podlasia a trener z pewnością wyciągnie z niej wnioski.

W najbliższą sobotę do Białej przyjeżdża Klubu Sportowy Wasilków, spotkanie o godz. 11

Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm 2:5 (2:0)
Bramki: Jarosław Kosieradzki, Marcin Kruczyk – Kamil Kocoł x2, Patryk Czułowski, Aleks Aftyka, zawodnik testowany

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Chyła, Konaszewski, Komar, Andrzejuk, Tkaczuk, Kaznocha, Dmowski, Kosieradzki, Kruczyk oraz Zagórski, Syryjczyk, Matysik, Marczuk, Łakomy, Leśniak, Mitura, Całka, Dmitruk, Chmielewski, Dybowski.

Chełmianka: Drzewiecki – Koszel, J. Niewęgłowski, Chodziutko, Kwiatkowski, Uliczny, Jabkowski, Czułowski, Zawiślak, Kocoł, Szpak oraz Aftyka, Kursa, zawodnik testowany.