Klątwa Piszczaca zdjęta

Piłkarze Podlasia nie mogli wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia nowej rundy, kolejne 3 punkty są na wagę złota i pomagają osiągnąć zamierzony przez trenera cel. Skończyło się wynikiem 3:1 a powinno 4:1 gdyż sędzia, uznał, że Marcin Kruczyk faulował zawodnika Czarnych.

Początek meczu nie zapowiadał się dobrze już w 6 minucie rywal wyszedł na prowadzenie. Wynik wyrównał w 28 Jarosław Kosieradzki a dalej już mogliśmy tylko czekać aż zobaczymy kolejną bramkę a okazji było sporo.

Drugą połowę meczu pokrzyżowała pogoda silny wiatr utrudniał grę mimo to w kwadrans udało się wyjść na prowadzenie, w 60 minucie zapunktował Tomasz Andrzejuk. Kolejne 15 min i znów bramka tym razem punktuje Jakub Syryjczyk. Rywale nie spodziewali się rywala w takiej formie bardzo łatwo oddali pierwszą bramkę a dalej już było tylko gorzej.

Bialczanie zagrali dopiero pierwsze spotkanie tej rundy, widząc jak drużyna została przygotowana możemy wnioskować, że będzie walczyć.

Kolejne spotkanie Podlasie gra na wyjeździe z Hutnikiem Kraków (16 marca, 15:30).