Pierwsza porażka Podlasia

Wiemy już kto utrzymał czyste konto po niedzielnym spotkaniu trzecioligowców. Stal Kraśnik pokonuje Podlasie 3:1.

Stal szybko rozpracowała bialczan, pierwsza bramka pada już w 13 minucie przez Rafała Króla. Sędzia podyktował rzut karny, zdaniem Podlasia zupełnie nie słuszny. Niedługo później w 27 minucie brat Rafała Kamil dobija piłkę głową po podaniu Marcina Świecha. Takim sposobem gospodarze wracali do szatni szczęśliwi z wynikiem 2:0.

Po zmianie stron Podlasie kontratakuje, wywalczony rzut wolny wykorzystał Paweł Komar. Była jeszcze kolejna szansa tym razem dla Kamila Dmowskiego ale niestety piłka trafia w poprzeczkę. W 72 minucie znów pokaz wybitnych umiejętności sędziowskich i rzut karny, który znów wykorzystał Rafał Król. Po kolejnej straconej bramce, mecz dla Podlasia już się skończył.

Przed bialczanami kolejny trudny mecz, tym razem czas na Motor Lublin, spotkanie o godz 14.00 w Piszczacu.

Przypominamy także, że bilety na spotkanie z Motorem płatne 5zł za bilet ulgowy oraz 10zł za normalny, dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska 3:1 (2:0)
Bramki: R. Król 13′ (k), 72′ (k), K. Król 27′ – Komar 50′.
Podlasie: Wrzosek – Renkowski (84′ Mitura), Chyła, Konaszewski, Komar, Andrzejuk (88′ Dmitruk), Tkaczuk (73′ Chmielewski), Dmowski, Kaznokha, Kosieradzki (73′ Nieścieruk), Syryjczyk (73′ Kruczyk).
Żółte kartki: Tkaczuk, Konaszewski