Ważne punkty

Podlasie wraca do gry po sześciu porażkach z rzędu. Bialczanie wracają z wyjazdu do Wólki Pełkinśkiej zgarniając trzy punkty. Pozycja w tabeli dalej się nie zmienia, Podlasie wciąż na 16 miejscu z 3 punktami straty do Soły Oświęcim, gdyż ta pokonała w środę Orlęta z Radzynia Podlaskiego 4:2

Wszystkie bramki bialczanie ustrzelili w pierwszej połowie spotkania, już w 12 minucie gola zdobył Damian Leśniak. Prawie do końca pierwszej połowy obie drużyny próbowały swoich sił na boisku, dopiero w ostatnich minutach gospodarzy przyziemił Jakub Syryjczyk a chwile potem w doliczonym czasie zdążył zapunktować Paweł Mitura.

Po przerwie Wólczanka postanowiła jeszcze powalczyć.W 67 minucie Adrian Kajpust wykorzystując wrzut z autu daje szanse dla gospodarzy. Chwile później w 77 minucie rywale powtarzają akcję i tym razem zapunktował Krzysztof Pietluch. Mimo bardzo stresującej końcówki spotkania podopieczni Przemysława Sałańskiego dowieźli do końca upragnione 3 punkty.

W najbliższą sobotę Podlasie będzie gościć prawie u siebie Wiślan Jaśkowice, spotkanie o godz. 13.00, stadion PSW