Podlasie jednak w IV lidze

Ostatnia kolejka spotkań 3 ligi grupy 4, która miała rozstrzygnąć losy bialczan dobiegła końca. Podlasie przegrało z Wisłą Puławy 0:1. Poskutkowało to 15 miejscem w tabeli czyi miejsca, które rozpoczyna strefę spadkową. Sprawa z Siarką jest jasna ląduje w 3 lidze, walkowera za mecz z Sołą nie będzie. Oficjalne oświadczenie mówi o zbyt późnym zgłoszeniem błędu, teraz jest już za późno by dopominać się o punkty.

Gospodarze nie mieli nic do stracenia ale postanowili powalczyć, pierwsza połowa spotkania należała do nich mieli swoje okazje żeby zdobyć prowadzenie już w pierwszych 45 minutach jednak Maciej Wrzosek zażegnał próby gospodarzy.  Prowadzenie zdobyli by już w 23 minucie, gdyż piłka wpadła do siatki jednak sędzia odgwizdał spalonego.

Druga połowa też nie należała do Podlasia, w 54 minucie Wisła wywalczyła rzut rożny, pod bramką Podlasia się zagotowało sytuacje wykorzystał Mateusz Pielach zdobywając w 56 minucie prowadzenie dla gospodarzy. Niestety drużyna z Białej nie zdołała wyprostować sytuacji i wynik pozostał do końca bez zmian.

Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)

Bramka: Pielach (56).

Wisła: Socha – Chudyba (71 Kusal), Pielach, Poznański, Barański, Kacprzycki (61 Litwiniuk), Supryn (87 Kędra), Kobiałka, Zmorzyński (70 Szczotka), Zuber (75 Puton), Żelisko.

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Łakomy (90 Mitura), Konaszewski, Chyła, Andrzejuk, Kaznocha, Dmowski (86 Nieścieruk), Syryjczyk (62 Zabielski), Leśniak (76 Martynek), Kosieradzki (66 Tkaczuk).

Żółte kartki: Chudyba – Zabielski

Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna).