Narty przygotowane dla każdego.

Kiedy stajemy przed wyborem odpowiednich nart należy skupić się na szczegółowych parametrach kupowanego przez nas osprzętu. Nie możemy kierować się jedynie wyglądem. Wiadome jest, iż poszczególne narty charakteryzują się inną długością, szerokością oraz stopniem twardości i sztywności. Zarówno walory wizualne, jak i specyfika techniczna sprzętu mają przeogromny wpływ na zakup pasującego nam sprzętu.


Na nasze szczęście są producenci, którzy dbają o to aby sprzęt narciarski był przystępny również dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę na stoku. Jednocześnie sprzęt ten jest gwarancją zadowolenia wśród użytkowników bardziej zaawansowanych posiadających szerszy wachlarz umiejętności.

Czym się wyróżniają narty rossignol?

narty rossingnol
https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Rossignol-495.html


Narty rossignol, w tym znany i lubiany model rossignol hero, to sprzęt przygotowany z myślą o dobrze przygotowanych stokach narciarskich. Wykwalifikowany narciarz na pewno onieśmieli niejednego zjazdowicza swoimi umiejętnościami. Dodatkowym atutem sprzętu rossignol jest to, iż dzięki specyficznie podniesionemu dziobowi, czyli rockerowi komfort zjazdu jest jeszcze wyższy nawet na nieprzygotowanej trasie. Rocker ten oznacza większą zwrotność podczas zjeżdżania na miękkim i rozjeżdżonym stoku. Zmiana ta zapewni ułatwione skręcanie, ale też naukę jazdy carvingowej. Rossignol narty charakteryzują się również niską wagą dzięki obniżonej wadze nie tylko samych nart, ale też wiązań. Sprawia to, że narty są o wiele prostsze w prowadzeniu. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż narty rossignol sa przygotowane do zjazdu slalomowego, co za tym idzie przy zakupie należy odjąć 10 centymetrów od swojego wzrostu. Wybranie krótszych nart to jeszcze lepsze rozwiązanie jeśli chcemy manewrować łatwiej na stoku.

Comments are closed.