Buty Dalbello – niezbędne dla miłośników stoków narciarskich

Buty Dalbello to obuwie narciarskie na wysokiej jakości wykorzystywane przez profesjonalnych narciarzy. Umożliwiają wysoki komfort jazdy, są solidne i bardzo wytrzymałe, cechuje je wyjątkowa kolorystyka i design. Marka powstała w 1974 roku, kiedy to Alessandro dell Bello zaprojektował swoją własną linię butów narciarskich. Firma Dalbello od początku współpracowała z włoskimi inżynierami, wykorzystując do projektowania butów najnowsze technologie.

Z jakich materiałów powstają buty Dalbello?

Priorytetem marki jest wysoka jakość obuwia połączona z praktycznością oraz dbałością o wykończenie wszystkich szczegółów. Konstruktorzy wykorzystują takie materiały jak grilamid, poliester oraz polieter. Mają one różne właściwości i są stosowane w obuwiu i specyficznych cechach.

Zazwyczaj buty Dalbello powstają na podstawie prototypu wydrukowanego w drukarce 3D, dzięki temu konstruktorzy mogą sprawdzić, czy projekt spełnia wszystkie założone wcześniej parametry. Niezbędne poprawki są nanoszone na kolejny prototyp, w ten sposób nowa linia obuwia jest za każdym razem udoskonalana. W produkcji butów Dalbello stosowane są nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Buty Dalbello dostosowane do różnych stylów narciarskich

Marka Dalbello produkuje różne rodzaje butów narciarskich, do najpopularniejszych można zaliczyć obuwie typu racing. Fani szybkich zjazdów z dużą dawką adrenaliny potrzebują sztywnego i niezawodnego obuwia. 

Buty Dalbello racing https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Buty_Buty-Dalbello-500.html mają także wyregulowaną podeszwę i mocne klamry. Z kolei buty narciarskie freeride charakteryzują się dużą przyczepnością i możliwością dostosowania różnych kątów nachylenia. Wszystkie buty Dalbello mają bardzo dobrą termoregulację, są wodoodporne, dopasowane maksymalnie do kształtu stopy, stabilizują również w odpowiedni sposób piętę. Zastosowane w nich specjalne dodatki umożliwiają dopasowanie buta do indywidualnych potrzeb.

Comments are closed.