Innowacje szwajcarskiego producenta X BIONIC

X BIONIC jest pionierem w tworzeniu odzieży funkcjonalnej od 2000 roku. Szwajcarska marka jest pierwszą, która stworzyła prawdziwe produkty high-tech dla sportowców i entuzjastów outdooru, które wyróżniają się opatentowanymi technologiami. Produkty te cieszą się popularnością nie tylko w sporcie zawodowym, ale także w branży fitness oraz wśród sportowców hobbystów.

Szwajcarski lider innowacji

X BIONIC https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1435144573-Xbionic.html to szwajcarski lider innowacji w dziedzinie wyczynowej odzieży sportowej. Zaawansowana technologicznie funkcjonalna odzież sportowa tej marki chroni przed przegrzaniem i wychłodzeniem, zwiększa wydajność sportową i pozwala na szybszą regenerację. Marka X BIONIC zbudowana jest na kluczowych wartościach, takich jak: Innowacyjność i jakość, autentyczność, odpowiedzialność i zrównoważony rozwój.

Słynne technologie X BIONIC

X BIONIC słynie z unikalnej technologii, która wykorzystuje ciepło i wilgoć ciała – kanały potowe X BIONIC transportują pot z obszarów z dużą ilością gruczołów potowych do tych z mniejszą ilością gruczołów potowych i w ten sposób utrzymują ciało w suchości. W ten sposób można jednocześnie wykorzystywać energię własną organizmu do chłodzenia i ogrzewania, co umożliwia efektywne ogrzewanie i chłodzenie sportowca.

Istnieją różne linie X BIONIC, w tym X BIONIC 4.0, Effektor i Energizer, które opierają się na tej samej zasadzie. Czy to rajstopy do biegania, czy koszulka z długim rękawem, warstwa podstawowa czy skarpety na wędrówki – każdy produkt charakteryzuje się innowacyjną funkcją termogeniczną.

Opatentowane technologie X BIONIC opierają się na głębokim zrozumieniu ludzkiego ciała. Produkty marki są efektem wnikliwych badań, studiów naukowych i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie zaawansowanego technologicznie sprzętu sportowego.

X BIONIC jest wynalazcą systemu 3D-BionicSphere, który po raz pierwszy umożliwia pełną swobodę ruchów. Komory systemu pochłaniają pot, zanim będzie on odczuwalny na skórze i odprowadzają go na zewnątrz.

Comments are closed.