Jak się ubrać na rower?

Podczas kompletowania niezbędnych dodatków i akcesoriów do jazdy na rowerze, każdy rowerzysta skupia się przede wszystkim na tym, aby posiadać dobre dodatki do samego roweru. Liczą się zatem takie rzeczy jak oświetlenie, odblaski, kask czy też innego typu dodatki. Mało kto jednak pamięta o tym, że nie mniej ważne jest to, jaką się wybierze odzież.

Odzież i akcesoria sportowe 4F do jazdy w lecie

Lato to czas, gdy powinno się przede wszystkim chronić swoje ciało przed wysokim nasłonecznieniem, a także zbyt dużym przepoceniem. Z tego powodu kluczowe jest to, aby zakładać odzież wyprodukowaną z odpowiedniego, oddychającego materiału. Pozwoli on nie tylko zabezpieczyć skórę przed słońcem, lecz przede wszystkim zachować właściwą wentylację, co zapobiegnie nadmiernemu zapacaniu się ciała.

Jak się ubrać na zimę?

Przeglądając ofertę odzieży i akcesoriów sportowych 4F, nie można jednak skupiać się tylko na samej odzieży. W czasie zimy, gdy temperatura spadnie znacznie poniżej zera, trzeba pamiętać o czymś więcej niż tylko kupieniu dobrej odzieży termoaktywnej. Niezbędne będzie wyposażenie się w takie dodatki jak w specjalną kominiarkę i rękawiczki. Kominiarka zabezpieczy głowę, ale też i szyje wraz z twarzą rowerzysty, co pozwoli praktycznie do zera zminimalizować ryzyko przemarznięcia. Jeśli natomiast chodzi o rękawiczki, to nie tylko będzie w nich wygodnie i ciepło, lecz również przełoży się to na bezpieczeństwo związane ze stabilnością kierowania, a także hamowania rowerem.

Comments are closed.