Deck do hulajnogi- kiedy warto postawić na wąski model?

Hulajnogi to z pewnością atrybut czasów naszego dzieciństwa. Dawniej to właśnie na nich zdobywaliśmy pierwsze umiejętności i uczyliśmy się jazdy. Dziś jednak hulajnogi stały się jednośladem wykorzystywanym do jazdy miejskiej i wyczynowej. Można śmiało bowiem powiedzieć, że hulajnogistów obecnie nie brakuje. Coraz więcej osób angażuje się w jazdę na hulajnodze, gdyż jest to rzeczywiście świetny trening i co najważniejsze, także i dobra zabawa. Jednak kiedy warto postawić na wąski deck do hulajnogi?

Wąski deck do hulajnogi- kiedy warto się nim zainteresować?

Nie da się ukryć, że decydując się na zakup pierwszej hulajnogi nikt z nas nie ma zbyt łatwego zadania. Chodzi przede wszystkim o to, że rynek oferuje ich niesamowitą różnorodność. Z pewnością w oczy szybko rzucają się hulajnogi, które mają wąski deck. Wobec tego kiedy hulajnogi z wąskim deckiem będą idealne? Otóż ten model zwykle świetne sprawdza się do spokojniej, niezbyt wyczynowej jazdy miejskiej. Szeroki deck do hulajnogi to model, który głównie wykorzystywany jest w różnego rodzaju skateparkach. Jeśli więc zależy nam na zwykły modelu do jazdy w miejskiej dżungli, wówczas śmiało możemy postawić na wąski deck do hulajnogi z https://movino.com/pl/hulajnogi-wyczynowe/czesci/decki/. Powinien on sprostać naszym potrzebom.

Co wyróżnia wąski deck do hulajnogi?

Wąski deck do hulajnogi wyróżnia się z całą pewnością swoim rozmiarem. Jest to zwykle wąski prostokąt, który pozwala na to, by umieścić na nim stopy- jedna za drugą. Niemniej jednak wybierając wąski deck do hulajnogi powinniśmy również zadbać o to, by wyposażony był on w dodatkową, antypoślizgową nakładkę. Dzięki temu podeszwa naszych butów będzie miała stabilne podparcie i punkt zaczepienia, a sama jazda na takiej hulajnodze będzie o wiele bardziej komfortowa i bezpieczna.

Comments are closed.